Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Sony DSC HX-400 -ról véleménye...

Sony DSC HX-400 -ról vélemények? Egy ilyen gépet szeretnék következőnek. Hasonló árban levő Canont összevetve?

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kevés pénzt tervezel elkölteni.

Mi az elképzelésed a géppel? Milyen van jelenleg, min szeretnél javítani, miben vársz javulást?

Ha a képminőség számítana, akkor én inkább a belépő tükörreflexesek (Nikon D3100-3200, Canon 1200D, Sonya A3000), illetve a tükörnélküli rendszerkompaktok között keresnék (Olympus, Panasonic).

Ha inkább a szolgáltatások számítanak (zoom, gombok száma, kezelhetőség stb.), és a kép minősége nem áll mindenek felett, akkor természetesen a HX-400 sem rossz választás, de érdemes jól átgondolni a dolgot.

2014. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló árban lévő Canon EOS-1200D-nek mérföldekkel jobb a képminősége, csak nincs 50x-es zoomja.
2014. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi elfelejtettem írni, hogy "Bridge párti" vagyok. Amiket felsoroltatok valóban szép képeket készítenek de nem akarok optikákat cserélgetni és vásárolni sem. Eddig is Bridge gépet használtam és bevált.. csak az enyémet úgymond "kinőttem". Nyilván ugyan ez a helyzet a Milc-el is. Természet fotózok, főkjént állatokat illetve tájképeket.
2014. aug. 9. 08:38
 4/4 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy Canon EOS 1200D- vennék a helyedben. Sokkal szebb képet csinál. És ha nem akarsz több objektívet hozzá, akkor nem veszel. Kész. Majd tekergeted a gombot ott a tetején, ha neked nem éri meg az objektív. De Sonyt semmiképp sem vennék.
2014. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!