Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi-mai érintőképernyő...

Régi-mai érintőképernyő összevetve?

Figyelt kérdés
Sokban különbözik egy érintőképernyős telefon kijelzője az újabb és régebbi érintős telefonokat összevetve? ( LG KP500,S5230-Blade,X8,Ace.. )
2011. jún. 10. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ég és föld.
2011. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hmm, még nem volt alkalmam kipróbálni egy újabb érintős készüléket, ezért köszi a választ!
2011. jún. 10. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,pont LG-m van,és várom h lecserélhessem,miután egy mostani telot kipróbáltam,rájöttem mennyire kezdetleges technikát használtak az enyémnél..
2011. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja! egy MediaMarktba menj be,ott ki lehet próbálni.
2011. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
kp 500-ba, s5230-ban nem kezdetleges technológia van, hanem gagyi. már akkor is volt kapacitív kijelző bőven pl az iphone-ban.
2011. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma is alkalmaznak rezisztiv kijelzőt...azért az iphone-t ne sorold a fent emlitettek közé...
2011. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, de abba a 2 mobilba a rezisztív kijelzők közül is a leggagyibbak kerültek. és 2009-ben még nem volt valami sok kapacitívos mobil, azér írtam iphone-t.
2011. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kolo ***** válasza:
Ez nem régiség kérdése, hanem minőség. De még csak nem is alkalmazott technológiáé. Van rezisztívben is multitouch képes, sőt annak a technológiának nagyon sok előnye van, a hátrányai is megvannak persze. Az első érintőkijelzők kb a 70-es években jelentek meg, akkor is voltak nagyon jó panelek, és kevésbé jók. Ez minőség kérdése, ahogy mondtam...
2011. jún. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!