Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megvolt : SG SG-1 - A - U,...

Megvolt : SG SG-1 - A - U, Farscape, BSG, Eureka - Mit ajánlanátok következőnek hasonló SciFi kategóriában?

Figyelt kérdés
Megvolt : StarGate SG-1 - ATLANTIS - UNIVERSE, Farscape, Battlestar Galactica, Eureka - Mit ajánlanátok következőnek hasonló SciFi kategóriában?

2014. júl. 31. 17:25
 1/7 A kérdező kommentje:

+ Dr. Who

+ Torchwood

2014. júl. 31. 17:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Sanctuary

Falling Skies

Dark Angel (ezt sajnos elkaszaltak)

Warehouse 13

2014. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Sanctuary talán meglesz az szimpi, a Falling Skies-t abbahagytam gyakran nagyon vontatott Warehouse 13-ból is csak pár részt bírtam a Dark Angel meglehetősen gyengének tűnik.


Köszönöm a tippeket, ettől függetlenül szívesen várok még ötleteket :)

2014. júl. 31. 17:37
 4/7 anonim válasza:
Egyértelműen a Firefly. Ugyan csak 13 rész, de Whedon remekműve, sci-fi rajongónak kihagyhatatlan.
2014. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az is megvolt, jó is volt bár bennem nem ragadt meg annyira
2014. aug. 7. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt kell mondjam, hogy a tényleges sci-fi vonal krémjénet nagy részét már láttad.


A BSG spin-offját (inkább előzménysorozat) azért még nézd meg, az pont akkora indult volna be mire elkaszálták.



Ami klasszikus és kimaradt(bár én sem láttam) az a

Star Trek.


Jelenleg eléggé hiány van klasszikus sci-fi mióta a SyFy gyakorlatilag nem/alig készít sci-fit.


Amit még érdemes bepróbálnod:


-Fringe: változó minőségű, de igazi sci-fi. Vannak benne egészen zseniális ötletek/részek, de néha elég amatőrök is. Ennek ellenére összességében minőségi sorozat.



- DayBreak (bár alapvetően egy átívelő szálasz nyomozós, annyi hogy megvan bolondítva azzal, hogy a csávó mindig újraéli ugyanazt a napot) Minőségi sorozat és mindössze 13 rész


- Awake hasonló mint az előző, csak itt az alapfelállás más. Adott egy nyomozó aki autóbalesetet szenved és onnantól "kettészakad" számára a világ. egyik világban a felesége halt meg, a másikban a fia. Amikor lefekszik/elalszik mindig a másikban ébred.


- The Lost Room Klasszikus sci-fi, de csak pár részes minisorozat.


- Black Mirror minisorozat jelenleg 6 résszel, antólógia, nem minden rész sci-fi, de nagyon érdemes belenézni


- Végtelen Határok -> régi klasszikus (1995 körül) sci-fi történeteket (novellákat regényeket dolgoz fel). Ebből következően erősen hullámzik a minősége, de mindenképpen megéri belenézni.



Így hirtelen ennyit tudnék ajánlani, bővebb információt is tudok adni, ha valamelyik jobban érdekel, de asszem mindről találsz bővebb információt a sorozatjunkie-n

2014. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen, ezeket kihagytam de szintén megvolt:

BSG spin-off

Black Mirror

Végtelen Határo


a Startrek nekem sehogy sem jön be sajnos, a többire ránézek, köszönöm :)

2014. aug. 20. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!