Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hobbi fotósnak milyen fényképe...

Hobbi fotósnak milyen fényképezőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretek fotózni, és kezd egy kicsit komolyabban érdekelni a dolog. A fényképezőgépem elég régi, és egyébként is kezdi megadni magát.

Milyen fényképezőt ajánlanátok amatőr fotósnak?



#fénykép #hobbi #fotós #amatőr #fénykéző #fégyképezőgép
2014. aug. 20. 20:09
1 2
 11/16 anonim válasza:

Fokoznam a hangulatot azzal, hogy megkerdjem, mit jelent az hogy 50 mm-es egy fenykepezogep??? En most kezdek beletanulni a fenykepezesbe es egy jo gep vasarlasaval akarom kezdeni, viszont nagyon sok mindent nem tudok. Tudtok segiteni? Esetleg egy oldal, ahol az alap dolgokat meg tudnam tanulni?

Elore is koszi es bocsi, hogy belekerdeztem a kerdesbe...

2014. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Most hirtelen nem tudom, hogy ezek valamelyike kitér-e a gyújtótávolság-látószög viszonyára, ezért itt van ez is:

[link]

2014. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Te nem kapnád fel a vizet, ha ilyen hangnemben lehülyéznek egy teljesen normális hozzászólás miatt? Lehet, hogy az én bajom, de téged jellemez, hogy rögtön így nekirontasz a másiknak. Elkézpelhető, hogy te poénnak szántad a hozzá nem értést és az emesét, de nem úgy jött le.


Egyébként meg a te első hozzászólásod kezdődött úgy, hogy "aki fotósnak hívja magát", de tényleg nem érdekel ezek szerint.


Nem értem, miért ne lenne alkalmas egy bridge gép arra, hogy tanuljon rajta az ember, amikor mindent lehet rajta állítani, amit egy tükrösön is. Nem azt mondtam, hogy a kettő egy minőségi kategória, de egy bridge géppel remekül lehet tanulni, és a kérdező ezt szeretne. Mint ahogy közölte is, hogy neki ez a kategória megfelel. Szóval nem értem, miért kell így nagyzolni, hogy csak tükrös meg költsön rá rögtön több százezret, amíg azt sem tudja, mit szeretne.


Óriási ellentmondást érzek itt abban, hogy mindenkire tukmáljátok a tükrös gépet, ha meg valaki jön, hogy ő majd fotóz, az dögöljön meg, és ne rontsa a piacot.


Biztos nagyon értesz a témához, bár egyes hozzászólásaid nem ezt mutatják.

2014. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja, és kösz mindenkinek a lepontozást, legalább rájöttem, hogy itt sem érdemes válaszolgatni semmire.
2014. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem vagyok rászorulva, hogy megítéld a hozzáértésem, Te viszont klasszul ki tudod forgatni és el tudod ferdíteni az általam leírtakat. Amit a témában lehetett leírtam, a többi (az okoskodásod) pedig nem érdekel. Legyen szép napod!:)
2014. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ferdítettem el semmit, de legyen neked igazad. A kérdező meg majd eldönti, hogy rohan-e tükrös gépet venni.

Biztos sokat segítettünk a kérdés megválaszolásában.

2014. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!