Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » EOS 5D-hez gyári disk megvan...

EOS 5D-hez gyári disk megvan valakinek?

Figyelt kérdés
Elhagytam az enyémet, és letölteni csak frissítéseket lehet, így most nem tudom használni, és valamiért a canon nagyon félti az eredetit, holott ha nem lenne meg a hozzá tartozó gépem, a hajamra kenhetném, hisz a gépben szeretném vele a "beégetett" telefonszámomat lecserélni, mert azóta már rég másikat használok...

2014. aug. 24. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Copyright infora gondolsz? Mert az a vázról is átállítható. Nincs olyan beállítása a gépnek, amit CD nélkül nem érsz el.
2014. aug. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan hol gondolod, hogy állítható? Én eddig soha nem találtam meg, régebben 20D-n se, és most, hogy rágugliztam a válaszod hatására, most is mindenki azzal kezdi a választ, hogy EOS utility.
2014. aug. 25. 07:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt nincs meg amit keresel?

[link]

2014. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BazsiBácsi ***** válasza:
Igen, én is lestem a Canon hülyeségét, hogy csak update-et lehet leszedni. Én is piratebayről töltöttem le, keresőjébe beírod, hogy Canon EOS, és biztos kidobja (solution disk asszem).
2014. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20D-t nem ismerem, 5D-n a custom functionban találod.
2014. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez egyszerűen nem igaz! Nem is értelek, miért írod, ha fogalmad sincs róla!
2014. aug. 28. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!