Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » 296 ezerért megéri megvenni...

296 ezerért megéri megvenni az alábbi (link a leírásban) Nikon d5300 18-55,55-300 Nikkor Obi szettet Amazonon?

Figyelt kérdés

A külföldön macerásan érvényesíthető garancia nem izgat.


[link]



2014. okt. 7. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Akkor mi izgat? Hogy erre még mennyi vámot fognak veled fizettetni? Hogy hány nap után törik el vagy esik darabokra a méltán világhírű NoName cég állványa? Hogy mennyire fognak torzítani a (valószínűleg) szintén hasonló minőségű előtétlencsék?
2014. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BazsiBácsi ***** válasza:
65%

Ma feltettek egy hasonló kérdést, igaz D5200-zal, arra válaszoltam REÁLISAN, itt max a vámkezelést nem kell beleszámolnod, amennyiben EU-ból érkezik a termék (ha igen, akkor nyugodt szívvel erre rápakolhatsz még ~90 rongyot).


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__fenykep..

2014. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

BazsiBácsi nevű felhasználó válasza:

Ma feltettek egy hasonló kérdést


---


Bazsibá, a kérdező ugyanaz, szemmel láthatóan nem hiszi el, hogy nem éri meg az USÁ-ból ilyesmit megrendelni.

2014. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: Nem szerettelek volna megsérteni. Elhiszem és azóta töröltem is a lehetőségek közül az ebay-es opciót.

Azért tettem fel ehhez hasonló kérdést, mert már megköszöntem az előzőre a válaszokat és volt újabb kérdésem, így azt hiába írom már az első alá, ha kapok is rá választ, az nem időben lesz már nekem.


A garancia érvényesítésre azért írtam, hogy nem izgat, mert kezdő-hobbi fényképész vagyok, így tudom nélkülözni a gépet akár egy hónapra is, illetve van már tapasztalatom külföldön való garancia érvényesítéssel. (Úgy néz ki szükség is van erre, ha baj van, mivel hiába van a Nikonokra nemzetközi garancia, tudtommal a magyar Nikon képviselet nem foglalkozik vele, meg tudom érteni, nem sértődöm meg.) Vállalom a kockázatot. Illetve azért is írtam ide, hogy nem izgat a garancia dolog mert ha nem teszem akkor feleslegesen odaírná más válaszoló, hogy akkor nehéz érvényesíteni, így csak őket kímélem meg. :)

Semmi bántó szándékom nem volt, csak most látom, hogy a te szemszögedből annak tűnhetett.


Erre a kérdésre viszont továbbra is várom a választ. :)


Átfogalmazom egy picit a kérdést: 300.000 Ft keretem van. Ebből szeretnék venni Egy D5200, vagy 5300-ast, Nikkor 18-55, illetve szintén Nikkor 55-300-as Obival, hozzá memóriakártyát, táskát, állványt, tisztítókészletet, távkioldót. Nyilván én is szívesebben venném meg itthonról, de mivel ennyi a keretem és hamar meg kell vennem így kénytelen vagyok bevállalni a garanciás dolgot, amennyiben itthon nincs olcsóbb. Az előző kérdésemben Bazsibácsi válaszolt, csak volt még utána egy kérdésem: "Egy kérdésem van Bazsibácsi 1. hozzászólásához. Nem találom a 220volt-on az 55-300 mm-es objektívet 52-ért, csak az 55-200-asat, elírtad vagy én nem találom? Köszi előre is! :)"


Ezzel a szöveggel, csak már nem kaptam rá választ, ahogy mondtam, ezért tettem fel a mostani kérdésem :)


Van-e lehetőségem ezeket mind megvenni hazai forgalmazóktól ennyiért?

2014. okt. 7. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos tény, hogy az usa-ban minden olcsóbb, de nekünk akkor sem éri meg, mert postán lekapcsolják, és mire mindent kifizetsz, ugyanott vagy, mintha itthon vetted volna meg.

Nem hiszem, hogy itthon hivatalosan annyiért meg tudod venni, mint az usa-ban. Az egyetlen jó megoldás, ha ismersz valakit, aki személyesen megy ki és megveszi neked.

2014. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!