Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes IPhone 5S-t venni...

Érdemes IPhone 5S-t venni vagy inkább más márkát ebben az árkategóriában?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy az Apple termékei jóval drágábbak, mint amit valójában érnek. Mások azt mondják, hogy megérik a pénzüket. Vacillálok, mert szeretnék végre egy jó okos telefont venni, de nem igazán értek hozzájuk és nem is nagyon tudok dönteni. Nektek mi a véleményetek? Mit kell tudnom az Iphoneról, mik az előnyök, mik a hátrányok?
2014. júl. 1. 18:54
 1/10 Zakathol ***** válasza:
2014. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

túl sokat kérnek érte. Én inkább ilyet vennék:


[link]

2014. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha a pénztől eltekintessz, és megveszed, akkor lesz 1 jó telefonod, ez a célod. lehet venni mást is olcsóbban, de például ha most valaki itt azt mondja, vegyél androidos telefont, egy másik meg hogy vegyél egy lumiát, akkor csak mégjobban elbizonytalanodsz.
2014. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha már ennyit költesz telefonra, akkor hasonlítsd össze vele az LG G3-at, Samsunk S5-öt, meg egy csúcs Nokiát. Ezek közül érdemes választani...
2014. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. júl. 1. 19:47
 6/10 anonim ***** válasza:

De hidd el, De hidd el, egy tavalyi Galaxy S4, vagy LG G2 is több, mint amit ki tudsz használni. Az új szériák nem azért vannak kint, mert nagyságrendekkel jobbak, hanem a piac ezt kívánja, meg a befektetők, meg a reklámipar...

8-hónapja használok egy S4-est, de mág most sincs nagyságrendekkel jobb teló a piacon. 4-1.9, 2 G RAM, Full HD, infra, szenzorok, LTE...Mit akarhat egy átlag felhasználó?

A kérdés persze az, neked mire vannak igényeid, vagy csak mutogatni akarod?

2014. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, köszi a válaszod.

Nem mutogatni szeretném. Fontos a minőség és a megbízhatóság, ezenkívül a jó kamera na meg az esztétika sem utolsó szempont.

2014. júl. 2. 13:45
 8/10 anonim ***** válasza:
A szifon árából inkább vennék egy G2-őt, vagy S4-et, és mellé kijönne még napelemes töltő, extra jó fülhallgató, bőrtok...A döntés a tiéd. Majd értesíts, kíváncsi vagyok, hogy döntesz...adiosz
2014. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
napelemes töltő akkor jó, ha van 12 napsütéses órád, akkor esetleg feltölti a telefonod :D itt megint a méregetéssel van a baj, mivel rosszabb egy iPhone egy G3-nál vagy S4-nél? semmivel. mint mondtad, már rég nem az igények szabják a kínálatot, hanem fordítva, marketinggel tukmálják rá az emberre a dolgokat. Apple talán csak az árképzésével elrettentő, de talán elmondható, hogy a gyengébb hardver-kisebb kijelző kevesebbet fogyaszt, így mondjuk ott, ahol egy sgs4 vagy s5-höz már nem árt egy külső akksi, iPhone-nál még kibírható 2-3 óra. nagyobb akksihoz meg amúgy is nagyobb külső akksi is érdemes(vagy esetleg erősebb), nekem idáig ez az egy gondom van, az 5400 mAh-s külső akksim aránylag tök gyorsan feltöltötte az iPhone-omat az 1430 mAh-s akksijával...ám a mostani 2000 mAh-ás telóm olyan szörnyen lassú, és nagyobb teló lévén többet is fogyaszt, konkrétan az 1 A-es kimenet nem is tudja úgy ellátni, hogy használat közben ne lefele merüljön még így is...elkélne egy 2.1 A-es kimenet, és akkor jó lenne. :D na de végülis mind1, csak szóval nehéz megtalálni a megfelelő egyensúlyt.
2014. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van ra penzed vedd meg, es lesz egy szuper telefonod ami evekig tamogatva lesz meg (lesz ra rendszerfrissites stb) , es egy szerintem szep , minden szempontbol jo telod lesz:) ha az ar nem szamit annyira akkor erdemes varni par honapot a 6 megjeleneseig. Arra figyelj hogy neem bovitheto a memoriaja ,szoval szerintem erdemes legalabb 34 gb-sat venni, de ha nem toltogetsz le sok dolgot ,nincs sok keped es zened ,akkor a 16gb is eleg,bar arban nincs koztuk veszes kulonbseg:) majd ird meg hogyan dontottel !:)
2014. júl. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!