Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ajánlanátok nagyon jó "szakiro...

Ajánlanátok nagyon jó "szakirodalmat" kezdő fotósnak?

Figyelt kérdés
Nem elsősorban a Scott Kelby szériára gondolok, mivel engem most nem az érdekelne, hogy hogyan készítsünk jó képeket, hanem tisztába akarok kerülni az összes fotós fogalommal. Objektívek, számok, rövidítések, megapixelek, egyszóval minden amivel egy fotós találkozhat. A Scott Kelby féle könyvet elkezdtem, de ahogy néztem csak a gyakorlatra épít és messziről kerüli az 'ijesztő' szakzsargont, engem viszont pont ez érdekelne. Ha olvastatok olyan könyvet ahol mindez szépen össze van gyűjtve, akkor kérlek írjátok le a címét. :) Köszönöm a segítséget!
2015. jan. 16. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem kerüli az ijesztő szakzsargont, igaz a megapixelekről nincs benne szó.


[link]

2015. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdésnek ez sem rossz:

[link]

[link]


Nyilván minden nincs benne, de egy csomó dolog igen.

2015. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!