Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek? Megérné. Rendelte...

Nemmondomel kérdése:

Szerintetek? Megérné. Rendeltetek már ebayről hasonlót? átverés vagy tényleg megérkezne? Ha rendeltetek kb mikor hozták ki? egyéb észrevételek?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 31. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs is ott az áru, eltávolították. Nekem legalábbis ezt "üzeni"..
2015. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

redtagcamera (12283 )

99.9% Positive feedback


Ne viccelj mar! 12283 vasaroloja volt eddig, 99.9% elegedett. Megbizhato elado.

Nem tudom elottem levonek miert nem jott ki a kep.

2015. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kikuldik de mivel Amerikából jön számolj azzal hogy erre meg jön a 27%os áfa. Akor meg már itthon.
2015. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg ugye 1,5% Vám.
2015. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
450.000 körüli összegre jön ki mire itt van. Nem tudom mennyire jó ár az ezért a szettért, de szerintem annyira nem nagy buli.
2015. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És arról se feledkezzünk meg, hogy amit mellé kapsz, azok nagy része ócska, noname vacak, amit pár dollárért utánad dobnak eBay-en.
2015. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

a 70d ezzel a kitobival itthon 374e pénz, a tele egy stabilizátor nélküli cucc, annál olcsóbbakat is kapsz hasonló tudással (vagy jobbat ennyiért), a konverterlencséknek dslr esetén szinte semmi értelmük, a kártyák nem drágák, de a transcendek jók.


a táskák... ízlés dolga, a többi filléres bizbasz, érdemesebb kitalálni, hogy mire van igazából szükséged, és csak azt megvenni hozzá.

2015. febr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 70D egy jó váz, a 18-55 STM ehhez csak szódával megy el, a 75-300 pedig abszolút értelmetlen. A többi cucc nagy része olyan marhaság, amit párszor kipróbálsz, aztán megtanulsz fotózni és soha többet nem veszed őket elő.


Ezek a kitek arról szólnak, hogy a hozzá nem értő amatőröknek el lehessen adni a sok gagyi filléres kínai kiegészítőt jó pénzért.

2015. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!