Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon EOS 500d/550d esetleg 450d?

Canon EOS 500d/550d esetleg 450d?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy tükörreflexes gépet. Nem akarok újat, mert baromi drágák, viszont láttam neten igen elérhető áron Canon EOS 450/500/550d vázakat. Szerintetek érdemes még egy ilyen korú gépet venni, vagy felejtősek, vegyek inkább újat? Én úgy gondolkodom, hogy jó lenne egy ilyen váz, és hozzá vennék inkább egy komolyabb objektívet, hiszen alapvetően természetfotózni szeretnék vele.


Szerintetek megéri? :)



2015. febr. 3. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Én 450d-t használok, tulajdonképpen rendben van, de ez még nem tud videózni, illetve az ISO-t csak 1600-ig tudod feltekerni, és akkor is már elég zajos. Amúgy szeretem. :)
2015. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

450d-n nem fut a magic lantern. mindenképp olyat vegyél, amit támogat

itt van, hogy melyik gépen mit tud :

[link]

2015. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt 500d-m, most adtam el. Nincs vele semmi gond, jó kis váz az, egyedül a zajt nem kezelte úgy, mint egy mostani. De természetfotózásnál (már ha ezalatt tájképeket értesz) ez úgysem lényeges. Én eddig magic lantern nélkül is megvoltam.
2015. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Igen, tájképeket, illetve állatfotókat szeretnék főként készíteni. Ezért gondoltam úgy, hogy inkább objektívre költenék többet.
2015. febr. 3. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!