Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Az "illetékes"-aki a moderátor...

Az "illetékes"-aki a moderátor szerint sérthetetlen- nem küldött MAGYAR NYELVŰ leírást az F900LHD kamerához, ezért nem tudom üzembe helyezni. Van valakinek ötlete, mit tehetek a dühöngésen kívül?

Figyelt kérdés

#Kötelező-magyar- kezelési utasitás #Vásárlók átverése.
2015. márc. 11. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem itt nyafogni és használni. Ha nem vagy szőke akkor rájössz magadtól is,nem egy űrhajó.
2015. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy jön ide a moderátor. (Ha netán konkrét nevet/céget írtál ki valahol, akkor jogos, mert igen szaftos kártérítést fizettetnek, ha üzletrontás miatt feljelentenek téged is, meg ezt az oldalt is)


Az interneten keress utána, mert mindenröl van használati leírás. (Okosabb információkeresésre használni, mint hözöngésre, vásdaskodásra meg nyafogásra - csak ehhez némi inteligencia kellene...)

2015. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Nincs magyar leírásod? Két lehetőség áll előtted:

Életed végéig nézegeted a dobozban a kamerát, hisz "nem lehet üzembe helyezni".

Vagy kiniytod a guglit és keresel valamit, pl:

[link]

2015. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Márpedig nyafogok, mert ez NEKEM JÁR! Utálom ha "jogosan " vernek át,és azokat is akik ehez aszisztálnak.Kezelési U.mellékelését törvény irja elő.Kár,hogy ezért harcolni kell. Különben azt reméltem,hogy kapok cimet a magyar nyelvű letöltéséhez.
2015. márc. 13. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:

"mert ez NEKEM JÁR!"

Nem feltétlenül.

Mondok egy példát: például a Mikrotik (de említhettem volna az Ubiquiti-t, a Proximot, a Motorolát vagy a Cisco-t) által gyártott routerekhez/vezetéknélküli AP-khoz nincsen magyar nyelvű használati útmutatás, pedig Magyarországon is forgalmazzák.


Hogy miért? Mert ezek az eszközök professzionális (távközlés, vállalati környezet) használatra készültek, elvárható, hogy a kezelőjük - rendszergazda - tudjon angolul.


Nem mellesleg az 1997. évi CLV. törvény 12. §-át:

[link]

ami a magyar nyelvű tájékoztatásról szól, hatályon kívül helyezte a 2012. évi LXXXVIII. törvény 38. § c). pontja:

[link]

2015. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"mert ez NEKEM JÁR!"


Neked csak a SZÁD jár.

2015. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!