Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A modik át tudják írni a...

A modik át tudják írni a kommentek, kérdések szövegét?

Figyelt kérdés
Egyik kérdésemnél kitörölték az egyik kommentelő hozzászólását, és az utána következő, arra való reflektálásom első mondatát sem találom, pedig úgy emlékszem, hogy leírtam. Azt is ki tudják úgy törölni, hogy közben a többi része a kommentemnek megmarad?

2015. márc. 1. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez része a cenzúrának és moderációnak (például összefüggő tartalmakat törölnek, ha egyes résztartalmakat eltávolítanak, mielőtt azon indul el a vita hogy ki és mire válaszolt, amit már senki nem lát).


Kérdések szövegét is néhány gondosabb moderátor átírja, nagybetűket kicsikre, káromkodást kiszedve vagy átfogalmazva, pedig akár szó nélkül is törölhetnék a szabálytalan tartalmat.

2015. márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem már többször volt dolgom törléssel, de eddig még csak trehány moderátorral volt dolgom. Újdonság, hogy ilyen igényes rendesek is vannak. :)
2015. márc. 1. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérésre is át tudják írni és bejelentésre is át szokták írni, ha valaki gec*séget ír, mint én pl itt, mert próbálom kirúgatni magam...
2015. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!