Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért törli a GYIK moderátor-c...

Miért törli a GYIK moderátor-csapata a kényes politikai témákról (pl. kommunizmus, nácizmus, antiszemitizmus) szóló kérdéseket?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem a kényes témákat törli, hanem annak alpári megfogalmazását. Minden téma mehet a megfelelő stílusban.
2015. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Törölnek ezek sokmindent, nem csak kényes témákat. Egy nap feltettem 2 kérdést, egyiket a gördeszkázásról, másikat a haspuffadásról, erre kivágtak az oldalról, mert "egymásnak ellentmondó, nem valós kérdéseket teszek fel". :D Van bajuk, rendesen.
2015. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Van olyan moderátor, mindegy milyen stílusban fogalmazol törli.Legyen az kérdés, vagy válasz.

Vagy az oldal üzemeltetői félnek a kommentek miatti pereskedéstől, vagy alkalmatlan személyeket alkalmaznak moderátornak.Van egy kékharisnya, amelyik mindent töröl.

2015. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Milyen pereskedésről beszélsz?

http://www.gyakorikerdesek.hu/jogi_nyilatkozat

2015. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Nekem még soha nem törölték egyetlen kérdésemet sem. Válaszaimat meg akkor szokták csak, ha valami balhéba keveredek és már a kruvaanyázás megy.


Egyébként általában ahhoz, hogy töröljenek valamit, valakinek jelentenie is kell azt. Szóval.. valami biztos nem stimmelt a kérdéseddel.


Ja és még valami. Az oldal üzemeltetői azt törölnek, amit csak akarnak, mivel az ő oldalukon vagy most. Itt az ő szabályaik érvényesek, azokat kell betartani. Ha nem megy, akkor törölnek. Kész, ennyi.

2015. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Ők is emberek, akár hibázhatnak is, próbáld meg újra kiírni ha nem volt benne semmi necces. Nekem is töröltek ok nélkül kérdést és választ is, volt például azért ilyen mert szerintük kétszer kérdeztem meg aznap ugyanazt ami teljesen valótlan volt, mivel eleve csak egy kérdést írtam ki.
2015. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sosem törölték kérdésem, nem is tudják, mert em teszek fel
2015. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Szabad véleménynyilvánítás van, nem? Persze a 'hogy kóstolhatnám meg a spermámat' kérdést azt nem bántják, jól van az úgy... Helyette törli az én kérdésemet. És természetesen, ha sokan nem értenek veled egyet, persze hogy jelenteni fognak. Nem tudják elviselni az ellenérveidet, ezért felnyomnak, tiszta sor. Cenzúra..
2015. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, vannak itt többen, akik erős kontrollt képesek gyakorolni a moderátorok fölött, és minden lépésüket figyelik. Ha nem így volna, honnan tudhatnák ilyen magabiztosan, mikor mit lépnek a moderátorok? Értem, hogy valakinek van olyan tapasztalata, hogy törölték kérdését vagy válaszát. Értem, ha emiatt morcos. De fölöslegesnek tartom.

Megjegyzem, az én tapasztalatom, ha határozott, világos felvetést intézek az üzemeltetőhöz, akkor válaszol. Nem feltétlenül értek egyet a válasszal, de de bele tudom élni magam a helyébe. Konkrét ismeret nélkül magabiztosan állítani valamit - ez nem a moderátorokat, hanem az állítót minősíti. Akkor is, ha ezt sem hiszi el.

2015. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!