Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 5' telefon vagy annal nagyobb...

5' telefon vagy annal nagyobb maximum 40 ezerert?

Figyelt kérdés

Telefont keresek 5' vagy annal nagyobb kijelzost! Klonok nem erdekelnek, maximum 40-50ezer legyen

A marka mindegy,de ha van samsung az lenne a legjobb


2014. okt. 30. 12:01
 1/5 A kérdező kommentje:
5 colos,bocsanat
2014. okt. 30. 12:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Alcatel Pop C7
2014. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Samsungról nem tudok 50 ezer alatt.

Esetleg valamilyen online külföldi oldaltól tudnál rendelni egyet.

Itthon 40 és 50 között láttam már 5"-os telefont az auchanban, media marktban. "Noném" márkák, de igazából nem nagyon észre venni. Ezek a telefonok ár-érték arányban jók. Tehát az alacsony árért cserébe megkapod a nagy kijelzőt, plusz ugyanazt tudják mint a drágábbak. Általában a hátlap (műanyag), és kiegészítők (fülhallgató) minőségén spórolnak.

2014. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonlót kerestem. Samsung felejtős. Ebben az árkategóriában Magyarországon nem kapsz ilyen telót.


Nekem ez a kettő tetszett:

[link]

[link]


Ezek közül is inkább a lenovo. Bár tesztekig még nem jutottam el...

2014. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a gyors valaszokat,aranyosak vagytok :)

Alcatel one touch pop c9-rol tud valaki valamit? Hol lehet kapni?

2014. okt. 30. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!