Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Lehet előtétlencsére előtétlen...

Doki1990 kérdése:

Lehet előtétlencsére előtétlencsét rakni?

Figyelt kérdés
Lehet olyat csinálni h pl van egy 18-55 obim amire tennék egy 2x es zoom előtétlencsét! A kérdés pedig az h arra a 2x előtétlencsére lehet még 1 ugyan olyan 2x ezőt rá rakni tehát a kettőt lehet összekötni? Esetlegesen egy menetátalakítóval?

2015. márc. 26. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A jelenlegi digitális világ felszereltségét már nem ismerem, filmes gépemhez volt olyan szettem, amelyik több részelemből állt, s egyenként és együtt is használható volt. Optikailag képtelenség ugyanazt a képminőséget produkálni, mint a fixfókuszos, vagy nagyobb átfogású objektívvel, de igényes kivitelű darabok azért használhatóak.

Volt egy érdekes gyűrű is, amellyel magát az objektívet lehetett megfordítani.

2015. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen van is ugyn makro fordító gyűrű amivel az onit lehet megforditani! Ilyenem van is csak én a zoom ját akarom egy kicsit megnövelni! Ezért gondoltam ilyen kombináciora! A válaszokat továbra is várom köszönöm!
2015. márc. 26. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdésedet megválaszoltam. ennél többet pontos típus ismeretében lehetne adni, megkeresve az adott gyártó ilyen holmijait, vagy kompatibilis egyéb termékeket.
2015. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyi elő és utótétet szerelsz fel, amennyit nem szégyenlesz. A képminőség, a kezelhetőség és a működőképesség (AF) természetesen romlani fog, akár durván is.
2015. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kielégítő válaszokat minden válasz hasznosvolt!
2015. márc. 26. 14:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!