Egy Nikon D3200-as gépet szeretnék venni. Főként hobbi szinten való videógyártáshoz és kissebb mértékben fénykészítéshez? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ezt a gépet néztem ki: [link]

Szeretnék tanácsot kérni ezzel kapcsolatba. Jó e ez a gép vagy sem. Főként videók készítésére sszeretném használni hobbi szinten illetve felkérésekre projekteket készíteni. Tehát egy kicsit komolyabb gépet szeretnék venni, és mindenképp olyat aminek az objektíve cserélhető. Ha esetleg tudtok jobbakat mondani maximum 120ezer forint értékbe akkor megköszönném.


A KÉRDÉSRE PEDIG MINDENKÉPP SZERETNÉK VÁLASZT KAPNI. :)



2015. ápr. 8. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég jó kis gép, bár a kit objektív lehet, hogy hamar kevésnek bizonyul.

Illetve videózáshoz is erősen ajánlott nagy fényerejű objektívek beszerzése (35mm/1.8G és/vagy 50mm/1.8G).

Na meg pót akkuk nagyon kellenek, ha videózni akarsz - az élőkép nagyon eszi az akkut.


Bár mindjárt azt fogják mondani páran, hogy videózásra Canon...

2015. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem. Köszi. Akkor ha úgyis felhozzák majd a canont ez milyen? Jobb lenne mint a Nikon vagy nem? [link]
2015. ápr. 8. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:
A 18-55mm kitobi nagyon gyenge. Nekem most 18-105-el van ez a gép, és már volt szerencsém kipróbálni 18-55-el is, az szinte semmi a 18-105-höz képest.
2015. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1200D-t ne, sokkal inkább D3200!!
2015. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget :)
2015. ápr. 13. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!