Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért nem működik rendesen?

Miért nem működik rendesen?

Figyelt kérdés
Nikon Coolpix L830-amba akár alkáli, akár újratölthető elemet teszek, néhány kép után kiírja, hogy az elemek lemerültek. Azonban az elemek nincsenek lemerülve( sőt, tele/ szinte tele vannak), a fényképező viszont nem így érzi. Az akksikat pedig így nyilván nem tölthetem fel, mert tönkre mennek, ha majdnem teli töltöttséggel bedugom őket még tölteni. Tapasztalatok?
2015. ápr. 8. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a hibám volt, csak egy sima samsung kompakt 2 akkus géppel.Mindenhol azt mondták vegyek új gépet. Vettem egy garnitúra varta akkut és egy spéci töltőt.

Ha érdekel:


[link]



[link]


Bár akkor még olcsóbb volt valamivel mindegyik, de ezzel napokig megy a gép.

Aztán kaptam egy ilyent:


[link]


és ezzel még tovább bírja.

Ajánlom az akkutöltőt mindenképpen vedd meg, majd feljavíthatod vele a döglött akkukat is. Nekem azokat is rendbe rakta,amiket kimértem és nem volt semmi benn a régivel való töltés után.

2015. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
alkálival egy az hogy el sem fog indulni, semmit nem ér, újratölthetőből pedig ha régiek és mellé még kicsi is a mAh akkor lehet nem fogja bírni. De lehet valami zárlat is benne, ami miatt nem jól kezeli az elemeket. Mekkorák az elemek? Nekem VAPEX 2900mAh van két garnitúra, tökéletesek a gépembe.
2015. ápr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

csak olyan elemeket/akkumulátorokat használok, amilyeneket a használati útmutató engedélyez.

így szól a felsorolása:

4db alkáli elem, vagy

4db EN-MH2 újratölthető akkumulátor, vagy

4db lítium újratölthető akkumulátor.

2500 és 2600 mAh-eseket használok, AA méretűek

2015. ápr. 24. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!