Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A "bright line frame" keresős...

A "bright line frame" keresős és a rangefinder (távmérős) fényképezők fókuszálási módja miben tér el?

Figyelt kérdés
Pl. egy Kodak Retinette-el ami a fent említett "bright line frame" kereső van, azon keresztül mit látok tulajdonképpen? Nehezebb a segítségével a helyes fókuszt beállítani?

2015. máj. 9. 20:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Filmes fotózáshoz értő emberek nincsenek itt a gyakorin...?
2015. máj. 10. 06:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, közben már rájöttél...
2015. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hello, azóta vettem egy Yashica Minister-D fényképezőt.

A távmérő jó benne, bár nem mindig a legjobb, mert néha nehéz beállítani.

A fent említett kereső az csak sima átnézeti kereső gondolom. A másik gép amit kiszemeltem az az említett Kodak Retinette B típusú gép lett volna, az jobban tetszett, csak gondoltam a távmérő jobban kéne, hogy könnyebb legyen fókuszálni.

2015. jún. 29. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, jól gondolod. :)

Ahogy elnézem, ennél a távmérős képet a másikra kell rávinni, hát ez nem mindig olyan egyszerű. Keresni kell a képen kontrasztos izéket.

Szép fényeket!

2015. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!