Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ha ebay-ről valaki rendelt...

Ha ebay-ről valaki rendelt egy szelfibotot és sérülten kapta meg, ha én is onnan rendelem akkor nekem is biztos hogy sérülten érkezik majd?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy szelfibotot,de máshonnan nem lehet biztonságosan rendelni és jóval drágább is.Ezért rendelném ebay-ről és ez tűnik a számomra legjobbnak.

#eBay #bot #szelfi #szefibot
2015. máj. 31. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Már miért kapnád sérülten. Én sosemkaptam sérült cuccot.

Egyszer más online barkácsboltból kaptam sérült cuccot, ami ki is cseréltek. Sérülhet szállítás közben vagy már eleve az volt. Fizess paypallal akkor védett vagy. Ált. 2 heted van indok nélkül is visszaküldeni.

2015. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válasz
2015. máj. 31. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor Valakinek pechje volt. Több, mint valószínű, hogy a tiéd épségben érkezik meg.
2015. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!