Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Érdemes selfie botot vennem?...

Érdemes selfie botot vennem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s4 telefonom van, és nemrég vettem hozzá fisheye lencsét. Bmx-ezek és elég gyakran videózunk, és a halszemmel nagyon király felvételeket tudok készíteni, de sokkal stabilabb és kevésbé fárasztó lenne ha nem a kezemben tartanám a telefont. A kérdésem az lenne hogy selfie bottal csak szelfizni lehet, vagy a hátlapi kamerát is tudom használni? Valamit az exponáló gombot be tudom állítani hogy videót vegyen fel és ne fényképezzen? Esetleg tudtok ajánlani jó minőségű selfie botokat? Előre köszi az értelmes válaszokat.

2015. júl. 7. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
És a szelfibotot hogyan fogod tartani, a fenekedbe dugod?
2015. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Látom mókás kedvedben vagy.... Úgy értettem hogy kényelmesebb és stabilabb egy állvánnyal, (jelen esetben a szelfi bottal) tartani a telefont, mint simán a kezemben.
2015. júl. 7. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy érted. Én azt látom, amit leírsz.


Kényelmi szempontból nem tudom, mi a különbség, ha a telefont vagy egy botot tartasz a kezedben. Ugyanúgy szorítani kell.


Számold hozzá, hogy a bot plusz súly, ráadásul sokkal nagyobb lesz a kilengése a bot végén tartott telefonnak.

2015. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor hogy érthető legyek, a selfie botot amolyan "kamera állványnak" használnám, de nem is ezen van a hangsúly,hanem hogy a hátlapi kamerát is tudom e használni. Ha esetleg valamit félreérthetően írtam korábban akkor elnézést kérek. :)
2015. júl. 10. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!