Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez a selfiebot hogy működik?...

Ez a selfiebot hogy működik? És hol érdemes venni, mennyiért? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a szerkezet bár nem értem,hogy működik... ha beleteszem a telefonom,hogy nyomom meg a gombot? vagy van hozzá ilyen irányitó? de honnan tudom, hogy érzékeli-e a telefon? külön kell venni fényképezőgépre és telefonra? vagy mindkettőhöz egyaránt jó? Másrészt mivel különb a 10-15 ezres mint a hatezer forintos?

2015. jan. 3. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:

a selfiestick re gondolsz?

mert én először valami robotra asszociáltam...

ez telefonhoz való, jack csatlakozó bemegy miután felszerelted és van egy gomb a bot másik végén,

valószínűleg a 6 és 15 ezres között max színkülönbség van, vagy az, hogy az egyik ifosra van a másik meg univerzális (függetlenül attól hogy mindkettő megy mindennel)

szerintem fölösleges ilyen baromságra ennyi pénzt költeni,

akkor már kérj meg valakit hogy fotózzon le, vagy rakj be időzítőt és tedd ki a telót az asztalra!

2015. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,igen arra gondoltam:))

ja értem megvilágosultam:D köszi :P

2015. jan. 3. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!