Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőt érdemes venni?

Nagyrebi kérdése:

Milyen fényképezőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Amatőr fotós vagyok és olyan fényképezőt keresek ami komolyabb, (na nem annyira mint a profi fotósoké) igényes képeket lehet vele lehet készíteni és élmény vele a fotózás.

2015. szept. 15. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes akkor a bridge gépek között szétnézni, de csakis olyat válassz amelyben teljes manuális beállítási lehetőségek vannak.


Merem ajánlani a Panasonic FZ72-t; teljes manuális, raw formátum, vakusaru - ezek a legfőbb előnyei a többi bridge géphez képest, kezemben is volt már többször egy ilyen, elég masszív masinának tűnt.


Egyébként eleinte minden 'nagyobb' géppel élmény lehet a fotózás, de aztán megszokod... :)

Ugyanígy volt velem, amikor megvettem az első dslr gépem, majd mikor fullframe-re váltottam. Szóval lesz varázsa azért, pláne ha telefonról/kompakt gépről lesz váltás. :)


Üdv,

B

2015. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azonban ne felejtsük el megemlíteni, ohgy a képet alapvetően a fotós készíti, nem a gép.


Megfelelő ismeretek nélkül a legkomolyabb géppel sem készülnek jobb képek, mint egy húszezres kompakttal.


Kérdező, ha igényes képeket akarsz, akkor nem elég egy jó gép, tanulni is kell, legalább az alapokat elsajátítani.


Egyébként én is valamilyen bridge gépet ajánlok. Nem írtál árat, így én a fenti kamera nagytestvérét, a DMC-FZ200-at ajánlom (bár az öcsi is igen jó darab).

2015. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!