Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon 400D akku gyorsan lemerul?

Canon 400D akku gyorsan lemerul?

Figyelt kérdés
Most kaptam kolcsonbe egy ilyen gepet es feltettem az akksijat tolteni, amikor feltoltott alig lottem vele 10 kepet (max 10 percig volt bekapcsolva) es maris csak egy rublikat jelez rajta. Holnap egy 3oras rendezvenyt kell vele vegigfotoznom, mit csinaljak vele? Valaki azt ajanlotta hogy tegyem fel egesz ejszakara tolteni, szerintetek igy jo lesz?
2015. szept. 24. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
egy kb 8 éves vázról beszélünk, valószínűleg az akksi már réges rég megadta magát.
2015. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz jó. Beszoptad. Töltsd fel jól a telefonodat, hogy legalább azzal tudj pár képet csinálni.
2015. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Többek között ezért nem vállalunk el amatőr fotósként rendezvényeken fotózást...


Amúgy, ha egy ilyen kölcsön gépet az utolsó pillanatban szereztél, akkor honnan gondoltad, hogy használni majd tudod?



Na mindegy, szívás, de ha mélyen a tárcádba nyúlsz, holnapra még lehet egy jó aksid: [link]

2015. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!