Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen szintre lehet eljutni...

Milyen szintre lehet eljutni egy belépő kategóriás DSLR-rel a 0-ról indulva?

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
4-5
2015. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az csak rajtad és a kitartásodon fog múlni, illetve a sok-sok tanuláson és gyakorláson.

Nem a DSLR kategóriájától fog függeni, hogy ki milyen szintig jut el. Inkább az objektív fog számítani.


Illetve a mai világban nagyon fontos a minőségi utómunka is, szóval ajánlott ezt is megtanulni és gyakorolni.

2015. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ááá, ismét egy mazsola, aki azt hiszi, hogy a drága gépekkel lehet igazán jó képeket készíteni :)) Keress régi NatGeo magazinokat, ahol még filmes gépekkel dolgoztak a fotósok és ámulj, hogy milyen képeket készítettek...

Az a "belépkategóriás" szutyokfoltod többre képes, mint az elmúlt 100 évben a gépek túlnyomó többsége, tehát minden rajtad múlik. Olvass fotós irodalmat, minőségi blogokat, meríts ötleteket (ha neked is van ötleted, az nem ördögtől való, próbáld megvalósítani) és persze sokat gyakorolj.

2015. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Gyakorolj sokat, ha valamit nem értesz kérdezd meg itt és ne hallgass zoligyerekre mert néha irdatlan nagy hülyeségeket tud írni, itt is, de főleg a mobiloknál.
2015. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Válaszaim mindig lényegretörőek, ahogy most is. Arról nem én tehetek, hogy rengeteg kezdő valamiféle Szent Grálként tekint a technikai eszközökre és azoktól várja a "fejlődést". Holott a kérdező igencsak szarban lenne, ha meg kéne neveznie akár csak 1 fotós feladatot, amit nem tud elvégezni a mostani gépével, csakis egy drágább modellel.

Kb a 4. bekezdéstől van a lényeg a cikkben:

[link]

2015. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elismerem, idióta kérdést tettem fel, az első kommentelőn hatalmasat röhögtem :D utolsónak: nem várok csodát, pusztán kíváncsi vagyok, jelenleg nincs fényképezőgépem, most tervezek vásárolni, mert tetszik és érdekel a fotózás :)
2015. nov. 18. 19:11
 7/10 A kérdező kommentje:
és inkább olyan gépet szeretnék venni, amit nem kell lecserélnem a következő 5-6 évben :) ugyanitt, olcsó "all-in" obit keresek :D
2015. nov. 18. 19:13
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat egyébként, kaptatok zöld kezeket! további tanácsokat szívesen fogadok! Zoligyerek tőled is! ;)
2015. nov. 18. 19:15
 9/10 anonim ***** válasza:

" ugyanitt, olcsó "all-in" obit keresek :D"


Ne vegyél DSLR-t. Az olcsó all-in obit keresők 99%-a jobban jár egy ultrazoom géppel. A DSLR pont nem arról szól, hogy rácsattintunk 1db objektívet, ami sehol sem ad jó minőségű képet, de olcsón megússzuk vele a 24-800-as tartományt....

2015. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem biztos, hogy nem jó választás a DSLR all in one obival. amikor rájön az ember, hogy az az obi szar képet csinál és feltesz helyette egy minőségibb darabot, akkor hirtelen rájön, hogy mi értelme a cserélhetőségnek és nem kell az egészet lecserélni, meg aztán könnyebb innen tovább lépni...
2015. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!