Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik a jobb: Nikon vagy Canon?

Hajka Ahsoka kérdése:

Melyik a jobb: Nikon vagy Canon?

Figyelt kérdés

Itt a kép minősége lenne a lényeg, a többi most nem érdekes. Nagyon sok véleményt hallottam már, de nem tudom eldönteni melyik a jobb képminőségű kamera. Elvileg nagyon kicsit de látszik a különbség. Főleg a tapasztalt felhasználók véleményét szeretném megtudni...

Tehát a kérdés az, van e egyáltalán különbség, ha igen melyik a jobb?



2015. dec. 11. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mire kell? (Hobbi,meló,is-is,...)

Mennyid van rá?

Kiegészítők is kellenek? (objektív,táska,vaku...)

Mennyi időre vennéd? (1-2 év és csere vagy hosszú évek?)

2015. dec. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
gratulálok az ezredik ugyanilyen kérdéshez.
2015. dec. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 dirtboy ***** válasza:

nem vagyok szakmabeli de így is tudom hogy értelmetlen a kérdés.

kb mintha azt kérdeznéd hogy bmw vagy audi a jobb.

véletlenül se említs típust hogy ha netán kérdésedre akad egy szaki akkor esetleg tudja hogy a kettő közül melyik lehet a jobb választás.

2015. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ninon. Vagy Cakin.

Amúgy figyelj mutatok valamit, k**va érdekes.

Ha jobban megfigyeled, az oldal fejléce alatt ott egy üres mező. Hoppáá, az mire való? Miiii? Keresés? VÁÓ! Képzeld, beírod, amit meg szeretnél tudni, jelen esetben hogy "Nikon vagy Canon", és kiadja mind a 13492 pontosan ugyan ilyen kérdést, amire pontosan ugyan azt a választ adták. Mivel mindegyik ilyen kérdés pontosan ugyan ekkora baromság. Na szevasz.

2015. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A Jing-Csüan mindkettőnél sokkal jobb, csak a libsi-héber-fasisztoid gyíkemberek nem hagyják érvényesülni a gyártót, mert azonnal tönkretenné a nagy cégeket.


Ez pont annyira értelmes válasz, amennyire a kérdés az volt.

2015. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nikon macska és kutyafényképezésre való, a canon gépekkel pedig a naplementét lehet fotózni, sőt meg ágyúkat is (benne van a nevében)
2015. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg a Sony gyártja a legjobb képminőségű DSLR érzékelőket. Nem tudom, erre vagy-e kíváncsi.
2015. dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Adhatnék hülye kérdésre hülye választ, de a helyes válasz az, hogy az a jobb amelyiket az adott területen a specifikációi és a személyes igényeid szerint jobban tudod hasznosítani. Amúgy kedves utolsó, a Nikon gépekben Sony szenzor van.
2015. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen csajjal jó a szex? Szőkével vagy barnával? A barátnőm vörös, akkor most hogy kapok választ a kérdésemre?
2015. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Videózásra de fotózásra is kéne, és hosszú időre. És én úgy vettem észre, hogy a nikon képe jobb mint a canoné, felbontásban és minőségben egyaránt.

És a többi kérdésre érkezett válasz nem válaszolta meg a kérdésem, én azt akarom tudni, hogy van e aki rajtam kívül szintén észre vette már ezt a különbséget.

Lehet nem volt érthető, de az én kérdésem ez volt.

2015. dec. 13. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!