Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Érdemes még Canon EOS-350D...

Érdemes még Canon EOS-350D fényképezőgépet vásárolni?

Figyelt kérdés
Szép képeket lehet vele készíteni, de úgy látom régebbi kiadás. Érdemes venni?
2016. jan. 8. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a legmodernebb gép, viszont igen szép képeket lehet csinálni. Viszont figyelni kell rá, h újat vagy viszonylag újat kell venni, mert nem örök életre vannak tervezve.
2016. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, kivéve, ha valami bombasztikus árat sikerül kifognod, és így meg mered kockáztatni, hogy esetleg holnap bemondja az unalmast.


Nem is a gép képességeivel lesz a fő gond, mert szép képeket lehet vele csinálni, hanem:


- 7 év körüli gépek, a többségük már megette a kenyere javát, sok expó, sok sok kilométer táska mélyén zötykölődve, egy ennyi idős gépnél már bármikor megadhatja magát valami, a javítás pedig a gép értékéhez képest horribilis.


- a Canon folyamatosan von ki gépeket a támogatott körből, hivatalos forrásbók már nincs alkatrész pl a 300D-hez, a 30D-hez, a következő ilyen körben valószínűleg már a 350-hez sem lesz.



Egy szó mint száz, mindenkinek kb azt lehet tanácsolni, ha van egy jó állapotú 350D-je, akkor használja egészséggel, vegyen hozzá nyugodtan jó objektívet, ami majd az utódjára is jó lesz, de használtan megvenni már nem túl bölcs dolog egy ennyi idős masinát, vagy ha mégis megveszed, akkor olyan áron tedd, hogy ne vágjon mellbe, ha 2 nap után megadja magát mondjuk a zár (35 ezer a csere).

2016. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy 550D-t. Én nagyon szeretem.
2016. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen ettől tartok én is, hogy magas expó számmal és korával nem túl bölcs döntés, hiába szép képeket készít.


A 550D milyen áron kapható?

2016. jan. 8. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha találsz egyet 15 ezerért, az buli. Sokkal többet nem érdemes, akkor már egy két számjegyű használt váz (ami nem 40D).
2016. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
550D használtan 70e körül van szerintem 18-55mm-es obival.
2016. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!