Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fenykepezogepet vasarol...

David2014 kérdése:

Milyen fenykepezogepet vasaroljak makro fotozasra?

Figyelt kérdés
kizarolag makro fotozasra kellene egy jo gep , semmilyen fotos tudassal nem rendelkezek, milyen gepet tudtok ajanlani? profibb kategoriara gondolok de megis aminek emberi ara van..

#makrofotozas
2016. febr. 19. 22:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kölcsönkérnék ismerőstől/baráttól/rokontól egy 60-80 ezres kompakt fényképezőt, és megnézném, mit tud. Mernék kisebb összegben fogadni, hogy elég lesz neked a tudásuk.


A neheze inkább a megvilágítás lesz, mert egy szájban gondolom sötét van, a beépített vakut nem használhatod mert egy nagy fehér becsillanás lesz az összes fog, úgyhogy inkább ezzel lesz gondod szerintem.

2016. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
vaku diffúzorral megoldható, amit az utóbbi válaszoló írt
2016. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha a beépített vaku elé teszel valami kis diffúzort, attól a vaku még mindig közvetlen az objektv fölött (mellett) lesz, ugyanúgy direktbe lesz televillantva a száj, az apró domborzati eltérések nem igazán fognak látszódni, egy pár centivel a vaku elé helyezett kis biszbasz nem szórja szét eléggé a fényt.


De ki kell próbálni, az a legbiztosabb.

2016. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

kompaktal nem megy sajnos, legalabis amivel en probaltam.

lehet a megvilagitassal sokat lehet csalni de szerintem annal jobb gep kell oda.

2016. febr. 21. 21:02
 15/18 A kérdező kommentje:
esetleg ha letezik egy olyan kompakt gep vagy valami "mezei" gep minek van super makroja , talan sikerulne a vilagitast pedig kulon oldanam meg egy lampaval. valami otlet?
2016. febr. 23. 14:15
 16/18 A kérdező kommentje:
latom meghalt a topikom, kozben rabukkantam a neten egy gepre : Canon powershot sx 200 is, mi a velemnyetek errol a geprol?
2016. febr. 26. 15:48
 17/18 anonim ***** válasza:
Vaku ugyanúgy belevillan a paciens szájába...
2016. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A fenti gép nem rossz, de továbbra is az a véleményem, hogy ki kéne próbálnod mielőtt megveszed.


Egy egyszerű lámpa nem lesz elég. Ami a szemnek elég fény, az egy fényképezőnek általában kevés...

2016. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!