Fujifilm finepix S3200 -as gép hány év használatra van "predesztinálva"?

Figyelt kérdés
Használtan lenne módom venni egy ilyent, termékeim és saját gyerekeim kül-és beltéri mindennapos fényképezésére kellene nekem. Viszont 4 éves a gép. Sajnos 2 kisfényképezőm ment tönkre (kompakt gépek) 2-2 év alatt, nem tudom, mennyire használható az S3200 4 évesen.
2016. márc. 3. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem mérhető években, van egy 12 éves Canon kompaktom, ami remekül működik, pedig az első 6-7 évet napi gyepálásban töltötte.

Kompaktoknál zárhiba nem nagyon van, ha valami kipurcan, akkor az esetek többbségében az optika mozgatás lesz. Megjósolni nem nagyon lehet, hogy egy 50 fillér értékű műanyag alkatrész mikor törik el, de jellemzően olyan fődarabhibát okoz, hogy gazdaságtalan a javítás. Ha jó árban van és hibátlan, akkor akár meg is veheted. Figyelj arra, hogy ne tedd ki rázkódásnak, ne csapkodja a kölök a falhoz, stb :)

2016. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos a válaszod! Köszönöm! :) A vevő azt mondja , nincs hibája, én viszont olyannyira nem értek hozzá, hogy meg tud vezetni, ha akar ...
2016. márc. 3. 20:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs.. szóval az eladó mondja, hogy nincs hibája :)
2016. márc. 3. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem egy 2006-os (azaz most lesz 10 éves) Sony DSC-H2 gépet, még manapság is működik és nincs baja, pedig ~8000-et elkattintottam már vele.
2016. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!