Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogyan tehetném még ismertebbé...

Hogyan tehetném még ismertebbé az oldalam?

Figyelt kérdés

Nem az a célom, hogy pénzért hirdessem, vagy minden áron sok 'lájkot' gyűjtsek, hanem, hogy kicsit ismertebbé tegyem, több emberhez is eljuthasson az oldalam, ahova a képeimet szoktam feltenni.

Hobbiból fotózom, még tanulgatok ,hogy jobb legyek. Szívesen fotózom embereket, de kedveltebb témám a természet és az állatok. Mivel falun élek, mindig van valamilyen új dolog amit lencsevégre kapok, állatok közötti kapcsolatot, itteni növényzet, dombok stb(Erdély)

Megszeretném mutatni másoknak is, hátha megtetszik valakinek, hátha kapok jó visszajelzést, vagy egyszerűen találok valakit, aki kíváncsi az ilyen dolgokra.

A közösségi oldalon már az ismerősöknek ajánlottam.

Esetleg ismertek valamilyen oldalt,ahová belinkelhetem, akár külföldi is lehet, hogy több mindenkihez eljusson?


2016. márc. 7. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a flickr-t ajánlom. A legjobb fotómegosztó oldal. Nem tömörít és más közösségi oldalakra is tudod linkelni a képeidet. Meg persze rengeteg tehetséges fotós munkái között tudsz nézelődni, amikből sokat lehet tanulni. Csak vigyázz ne legyél függő:)

2016. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megnézhetnénk az oldalad? Pl. ha itt megosztod is már szereztél pár látogatót.
2016. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!