Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tehetném népszerűbbé,...

Hogyan tehetném népszerűbbé, ismertebbé az oldalamat?

Figyelt kérdés

Kérlek, hasznos válaszokat kérnék! Fontos lenne, mert hiába kérek cseréket más blogoktól egy idő után eltűnnek az emberek. Pedig akik olvasták a történetet, azok szerint nem annyira szörnyű...

Erről az oldalról beszélek: [link]



2015. márc. 8. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén megmondom neked, engem se fogott meg (20 éves vagyok).

Egyszerűen nincs az az oldalban, ami már megfog és ott tart, gondolok itt a dizájnra meg ilyenekre. Ráadásul engem és sokan másokat az ilyen témájú "magazinok" nem is érdekelnek, mert ugye a történetben sincs az, ami megfogna, főleg hogy a legtöbb embernek olvasnia sincs kedve/ideje.

2015. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jó a design (bár egy kicsit a Gnome 3-ra emlékeztet :)), inkább azzal van a baj, hogy az emberek kevesebbet olvasnak. Szivesebben néznek meg egy képet vagy videót, vagy egy interaktív weboldalt, ami szórakoztatja őket. Bevallom, hogy én pl. Origon sem olvasom el a hosszabb híreket, letekerek a kommentekhez, mert azok sokszor viccesek és röviden össze is foglalják a cikkben foglaltakat (a hozzászólásokat mondjuk mindenhogy elolvasnám, szóval a cikk elolvasása "elfecsérelt idő" lenne).
2015. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze tudom, hogy a design nem egy nagy etvasz, de talán megérted ha azt mondom én az íráshoz értek! De pár napja rendeltem egy design átalakítást, ami talán egy kicsit jobban meghozza, majd az emberek kedvét.


Kedves első: Hogy érted, hogy nincs semmi a történetben, ami megfogna? Pont az lenne a legérdekesebb része az egésznek, mivel nagyon kevés az olyan blog, ami ilyen témát dolgozna fel...Sőt, szerintem az ötlet is elég eredetinek számít az 1D-s blogok tengerében.


Sajnos tényleg azzal van a legfőbb probléma, hogy a Guttenberg galaxis kezd teljes mértékig kihalni. :( Pedig jó lenne rávenni azt a pár, még olvasni szerető emberkét, hogy tévedjenek a blogomra! :D

Köszi mindkettőtöknek! :)

2015. márc. 8. 20:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ócsak tucatblog azért
2015. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kinézetileg maximum, ebből látszik, hogy milyen igényesen néztél körbe!!!
2015. márc. 8. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Te találtad ki a történetet? Nekem tetszik, párszor még vissza fogok nézni rá szerintem, de én se leszek vissza térő vendég. :(
2015. márc. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, igen én találtam ki! :)
2015. márc. 9. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem posztolj gyakrabban, kisebb terjedelmű bejegyzéseket, mert az ember kedvét nagyon elveszi a hosszú, tömör szöveg. Különben jó blog, de én is láttam már párszor, hogy itt teszel fel vele kapcsolatban kérdéseket, és valami nekem is hiányzik, nem kezdtelek olvasni, pedig hasonló korúak lehetünk. Bocsi.
2015. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ugyan semmi, és köszi! :3

Ha nem vagyok túl indiszkrét, megkérdezhetem a korodat? Pusztán kíváncsiságból! :)

2015. márc. 12. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!