Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tehetném a blogomat...

Hogy tehetném a blogomat ismertebbé?

Figyelt kérdés

Blogspotról van szó. Elég kevés látogató van, szerintem azért mert nem könnyű megtalálni. Ötletek?

Ja és lenne még egy problémám! Beállítottam, hogy "Saját oldalmegjelenítések nyomon követésének mellőzése" viszont, nem nagyon reagál rá szerintem...


2011. okt. 2. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
minőségi tartalom kell.. a "ma játszottam a kutyámmal" vagy ez a kedvenc zeném blogok meghalnak, senkit nem érdekel
2011. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen igen tudom. :( :)
2011. okt. 2. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem már az a tény is hogy blogspotos, komolytalanná teszi...
2011. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2011. okt. 2. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert azon a kis idő kívül ami alatt össze kattogtatod a desing-t és megírsz egy posztot, semmi mást nem fektettél bele.
2011. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző helyes.

Ha látogatottat akarsz, keress fel egy olyan tagot, aki foglalkozik ilyesmivel, mert így a blogod egy rakat tehénlepénynek tekinthető.

G.

2011. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha összekattintgatta a design-t? egy blog az írásról szól, aki blogot ír, nem technikai zseni, ti nagyeszűek.
2012. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell technikai zseninek lenned, hogy rájöjj: Ha a retinám kiég a harmadik sor után, akármilyen jó is az írásod, hagyom a francba, mert olvashatatlan/igénytelen. Ha nem fáradozol azért, hogy szép legyen az oldalad, kevesebben fogják látogatni. Hidd el. Vagy ne. Lesz@rom!

G. (az egyik nagyeszű)

2012. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!