Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Érdemes Nikon D3300 tükörrefle...

Érdemes Nikon D3300 tükörreflexes fényképezőt vennem egy FUJI S5800 bridge 10x optikai zoom fényképező mellé? Tudok vele jobb éjszakai képeket készíteni? Mi lenne az előnye? Megérné a kb 100. 000Ft költség?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs dslr gépem, de úgy néz ki nem is lesz, PanaFZ1000 fan vagyok, de azt tudom, hogy az általad említett gépeket nem lehet egy lapon említeni. A Fuji S5800 bármelyik tükörreflexeshez képest csupán egy krumpli. A különbség csak annyi mint a teológus és a geológus között: Ég és Föld......
2016. ápr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ELVILEG lehet vele jobb képeket készíteni. Gyakorlatilag viszont csak akkor, ha tudod kezelni és a megfelelő objektívekre sem sajnálod a pénzt.
2016. ápr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 acelsziv ***** válasza:
A magasabb ISO érték túrót nem és, ha nincs egy nagy fényerejű objektíved mellé. Ami viszont nem 2 forint.
2016. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Megvettem és nem bántam meg. D3200-as lett belőle.

Előbb kellett volna.

Elégedett vagyok az éjszakai képekkel is. Tűzijáték fotózás is sikerülget.

A gyors mozgásos sport képek készítésében nagyon erős a gép.


Megérte a befektetés.

2017. jan. 29. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is megvettem a Pana FZ1000-eset és én sem bántam meg...
2017. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!