Canon EOS 700D videózáshoz?

Figyelt kérdés

Canon EF 50mm STM és egy 18-135 STM. Természetről time-lapse videók, sima egyszerű természet videózásra, videók készítéséhez használnám.

Sokat fotózok, de azt tudom, hogy amire használnám fotózásnál, azt tudja, elegendő, de sajna az 1000D feladta a harcot. Kérdés, hogy a videózáshoz elég jó gép-e a 700D.


Ui.: csak a vázat venném


Válaszokat előre is köszönöm!



2016. ápr. 28. 01:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedvelt videós DSLR, magic lantern firmware-rel főleg.


Bár, time-lapse-hez jobb az olyan gép, amiben nincs tükör mechanika, de ott sem a minőséggel van gond.

2016. ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert nézegetem a 70D-t is, ki is próbáltam, csak nem tudom, hogy megéri-e az a +300€, ha ki se használnám a legfőbb tulajdonságait. Abból a 300€-ból inkább valami más obi árába raknám bele vagy állványt vennék.


Mi a probléma a 700D-vel?

2016. ápr. 28. 19:57
 3/3 anonim válasza:
Hasonló dilemmában voltam annak idején a 60D/600D között. Megérte a többletköltség a magasabb kategóriával; kijelző felül (megszokás) és főleg sokkal több, kézre eső gomb - nem kell minden beállítással a menüpontokon keresztül bíbelődni.
2016. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!