Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Az Easypix kamerák mennyire jók?

Az Easypix kamerák mennyire jók?

Figyelt kérdés
Ha valaki youtube-vlogoláson gondolkodik, érdemes ilyen kamerát vennie, vagy van ennél jobb is, ami megfizethető? A hangot mennyire jól veszik fel? Nagyon eltorzítják?

2016. máj. 15. 19:45
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nem annyira jo a hugomnak is olyan van de eleg rossz minőséget csinál! És a hang se tiszta!
2016. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Esetleg tudsz valamit ajánlani, vagy 50-60 ezer alatt nincs is jó kamera?

2016. máj. 16. 14:24
 3/7 anonim válasza:
Vloggoláshoz én kompakt fényképezőgépe használnék, de mondjuk nagyban függ, hogy milyen jellegű videókat csinálnál. Kézből vagy állványról, szobában vagy szabadban, szemből vagy hátulról beszélsz a kamerába stb.
2016. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 Mull Pasha: Köszi. És ezen belül tudsz valamit ajánlani? Valami olyat, ami már viszonylag jó képet csinál, de nem a százezres kategória... Tehát nem kell, hogy ilyen hiper-szuper fullHD legyen, csak annyi, hogy az ember ne hányja el magát a borzalmas minőségtől.

(Egyelőre még nem szeretnék túl sokat költeni ilyen dolgokra, de azért szeretnék valami tűrhető minőséget.)

Amúgy szobában használnám, kamerával szemben beszélnék.

2016. máj. 18. 14:15
 5/7 anonim válasza:

Mint írtam, kérdés hogy miként akarod használni, milyen jellegű videókat készítenél. Nekem elsődleges szempont például, hogy egy kézzel legyen működtethető. Vagyis egy kézzel tudjam elővenni, bekapcsolni, felvételt elindítani, zoomolni stb. Erre a kompakt fényképező az egyetlen alkalmas gép, mert pl. videokameránál már két kéz kell hogy kinyissam a nézőkét. Szóval ezért használok kompaktot. Amit kinéztem, az a Sony wx350. Full HD-t is tud, nagyon szép a képe, optikai stabilizálója is van, és most mindössze 55k az ára. Tudom ajánlani, youtube-on a "moses knows" nevű fickónak van csomó videója amit ezzel készített.


Ha nem szempont az egykezes működtetés, akkor akár egy bridge gép is jó lehet (rengeteg típus van, a lencsevédő kupak miatt mindenképp kell két kéz az elővevéshez és elrakáshoz, ezért nem jó nekem), de kinéztem a sony cx405-ös videokameráját is 65-70k között. Szóval tényleg az az első kérdés, hogy konkrétan mire és miként akarod használni, akkor már lehet szűkíteni a dolgot.

2016. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem muszáj, hogy egy kézzel használhassam, inkább állvánnyal gondoltam. Tehát, akkor egy normális gép 50-60 ezer körül kezdődik, plusz állvány, plusz mikrofon sem ártana... :(

Ha esetleg még valami eszedbe jutna, akkor nyugodtan írd meg, de most jobban át kell gondolni a dolgokat...

Köszi az eddigieket :)

2016. máj. 19. 00:26
 7/7 anonim válasza:
Igen, 50-60 körül már akadhat jó gép, habár abban az árkategóriában még nem biztos hogy beltéri körülmények közt is szép képet csinál, kellő megvilágítás nélkül. Másik pedig hogy külső mikrofon bemenet sem lesz rajta nagy valószínűséggel.
2016. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!