Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyiket válasszam Fujifilm...

Melyiket válasszam Fujifilm S9800 vagy Nikon Coolpix B500?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy régi zsebkompakt gépen van, de nagyon eljárt felette az idő. A régi gépemen már kezdetben is keveseltem az optikai zoom fogást, videó felbontást, most viszont elhatároztam váltok. Csak ezen a két gépen találtam FullHD videófelbontást, 4XAA tápellátást-(Nálam az AA eneloop akkumulátor használata vált be a gyári litiumos megoldások helyett, ezért szeretnék inkább ilyen gépet) Szerintetek melyiket válasszam a két gép közül?

2016. jún. 30. 19:44
 1/5 acelsziv ***** válasza:

Az én tapasztalatom alapján a saját akksis gépek akksija jóval többet bír egy töltéssel és az élettartama is sokkal jobb, de te tudod.

[link]

A két gép kb egyforma. Lényeges, hogy a Nikon a Bridge gép míg a Fuji kompakt. Kevesebb a beállítási lehetőség. A Nikonnál a záridő tartomány is lényegesen jobb.

Sajnos ezek a leírások is sokszor pontatlanok és főleg hiányosak. Ahogy látom az Aqua -ban mindkettőt tartják. Menj be és nézd meg, vedd kézbe, próbáld ki mindkettőt.

2016. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még annyi kérdésem lenne, hogy a Fujifilm EVF kijelzője, vagy a Nikon denthető lcd-je praktikusabb napfényes időben?

2016. júl. 1. 17:32
 3/5 acelsziv ***** válasza:
Napfénynél kevés kijelzőt lehet normálisan látni. Használd a keresőt.
2016. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Végül a Nikon b500 mellett döntöttem a bluetoth, szélesebb látószög végett.

Mégegyszer köszönöm a segítséget. Ment a zöld kéz!

2016. júl. 1. 21:34
 5/5 acelsziv ***** válasza:
Köszi. Teljen benne sok örömöd :)
2016. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!