Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Azt hogy tudom beállítani,...

Azt hogy tudom beállítani, hogy amit a kamera lát képet, azt én lássam telefonon is?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan de több embernél is láttam, hogy van náluk egy másik kis kütyü amivel pl. megtudják állítani a felvételt úgy hogy ne kelljen babrálni a kamerával. Na én erre a kütyüre lennék kíváncsi, hogy ez mobiltelefon vagy a kamerának tartozéka?
2016. aug. 6. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, lehet bennem a hiba. De következtetni tudok mire gondolsz. Pl a Gopro nincs kijelzője, de látják a képet? alkalmazással lehet csatlakozni és látják az élőképet
2016. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
olyan mintha egy külön vezérlője lenne a kamerának, amin látja az előképet is
2016. aug. 6. 10:41
 3/7 A kérdező kommentje:
ennél jobban megfogalmazni nem tudom, bocs
2016. aug. 6. 10:42
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


vmi ilyesmire gondolok csak talán van még egy kis kijelzője is amin látni lehet hogy épp hova néz a kamera

2016. aug. 6. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:

De milyen kamera, jóember?


DSLR, webkamera, IP kamera, videokamera, analóg kamera...?

2016. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


ILYEN! :DD


Bocs de full hülye vagyok ezekhez a kütyükhöz!

2016. aug. 6. 17:44
 7/7 anonim ***** válasza:
2016. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!