Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A vaterán, ha leütöttem egy...

A vaterán, ha leütöttem egy cikket, megnyertem, kifizettem, és az eladó megkeres privátban, hogy nem e vásárolnék tőle így privátban, vaterán kívül, az ugye szabályszegés?

Figyelt kérdés

Én nem mentem bele, nem volt rá szükségem.

Most meg ugyanennek az eladónak próbáltam tegnap licitálni az egyik cikkére, és nagy döbbenetemre tiltólistára tett, gondolom azért, nehogy valamelyik terméklapján elszóljam magam, hogy ő vaterán kívül üzletel.

Igazából a tiltólistát nem értem..


2010. jún. 25. 08:27
 1/3 anonim válasza:

Mindenki szokott privátban üzletelni :)


A tiltólista szerintem azért volt, mert vaterán kivül eladta a terméket, és mindenkit letilt, aki érvényes licitet tett, amikor pedig lejár az aukció üriti a listát.

2010. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom...

Annyi biztos, hogy nem értem ezt az egészet..

2010. jún. 25. 08:52
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha azért tiltott volna le, mert eladta privátban az árut, akkor más licitálót is le kellett h tiltson sztem.

De a licitnek vége lett, lejárt, és megnyerték a vaterán.

2010. jún. 25. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!