Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ukrajnából mennyire érdemes /...

Ukrajnából mennyire érdemes / szabad rendelni?

Figyelt kérdés

Ebay-ről van szó, mennyire szabad onnan rendelni? Értem ez alatt, hogy mennyire bizalmasak a cím információval, valóban jó terméket küldenek-e, ha rosszat / hibásat küldenek, visszafizetik-e anélkül hogy lenne valami belőle.

Tudom előítéletes vagyok de szerintem nem oktalanul.



2016. szept. 14. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Simán rendelnék Ukrajnából is. Ebay-en látom az eladó értékelését, akik több száz eladás alapján 95% feletti értékelést kapnak azokkal nem nagyon van gond.


Ha nem kapod meg a terméket ebay-en a visszafizetés garantált. Akkor is vásárló javára döntenek, ha vacak minőségű terméket akarsz visszaküldeni.

2016. szept. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem érted a kérdésemet: kell-e tartani az ukránoktól? De azért köszönöm.
2016. szept. 14. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:

En Berlinbol rendeltem iPhone-t es a muki atcseszett, aztan kiderult hogy torok szarmazasu betelepult volt, a cimet ahonnan jott a csomag megneztem google mapsban hat tenyleg valami torok nyomornegyed volt.

Szoval a nemetekben sem lehet bizni, hat akkor az ukranokban!

2016. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell-e tartani az ukránoktók? Erre írtam, hogy akit 95%-ra értékelnek attól nem, ha meg nem kapod meg az árut, vagy sérültet, hamisat kapsz helyette akkor ebay vásárlóvédelmi eljárása nagyon korrekt. Szerintem ebben az esetben még jó is ha te vagy a nyugatibb. ukrán-magyar felállásban előbb feltételezik az ukránról a simliskedést, mint a magyarról.
2016. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!