Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tömbházba, lakás bejárati...

Tömbházba, lakás bejárati ajtó (ba) fölé kamerát szeretnék, ami ajtónál való csengetésre kapcsol be, tudnátok ajánlani valamilyen?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Arduino-val talán ki lehet építeni ilyet. Van is saját kamera modulja, aztán be kell progamozni. De ilyen fajta kamera ha van is, akkor ipari szinten csak, és biztos nem két forint. Másik megoldás egy motion-trigger szoftver + a kamera. Ha mozgást észlel a látótérben, rögzít, vagy képet készít. Én mini dv szalagos kamerát csatlakoztattam laptophoz, aztán a programot használva rögzített.
2016. okt. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy wifis ip kamerát tennék fel, és nézz utána a jogi háttérnek is, mert komoly szabályai vannak a rögzítésnek és a felvételek kezelésének, és egyáltalán a közterület, közösségi terek bekamerázásának.
2016. okt. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!