Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy lehetne feltenni az...

Hogy lehetne feltenni az ajtóra mégis?

Figyelt kérdés
Albérletben lakunk, tilos a falra vagy bárhova tenni polcot, mert nem szeretnék, hogy össze legyen furkálva a fal. Viszont nagyon szeretnék őszi (meg majd téli) koszorút rakni az ajtónkra. Ez nálunk mindig is hagyomány volt. Most viszont az albérletben ugye tilos szögelni, így a műanyag ajtóra nem tudom hogyan lehetne fúrásmentesen felilleszteni mégis. Van esetleg tippje valakinek?

2016. szept. 7. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha sima felületű és nem porózus, akkor használj jó minőségű tapadókorongot.
2016. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, tapadókoronggal próbálkozunk jobb híján például fürdőben meg a konyhán is, de eddig inkább kevesebb, mint több sikerrel. Megadták magukat a korongok sajnos, pedig azt hittem a jobb minőséget vettem... :/
2016. szept. 7. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez leszedhető, újrahasználható:

[link]

2016. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
IKEA Grundtal sorozat
2016. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van kis tubusos FBS ragaszttó oylan mint a szilikon, az jól oda fogja, de műanyagról csempéről nyom nélkül le lehet szedni
2016. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. szept. 7. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha fújsz egy kis hajlakkot a tapadókorongra, majd úgy nedvesen nyomod oda, sokáig fenn marad.
2016. szept. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!