70-80 ezer forint a keret, milyen fényképezőgépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A párom fényképezni szeretne, lényegében kezdőként tekintünk a témára.

Az árkategória legjobbját szeretnénk megvenni, esetleg, ha valamivel drágább, viszont lényegesen jobb lenne, még az is beleférne.

Mik a főbb szempontok, amik alapján keresgéljünk?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. okt. 31. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Valamivel drágább, viszont lényegesen jobb.

Ez egy belépô szintû tükrös gép, nehezebb kezelni, mint egy átlagos kompakt gépet, viszont sokkal jobb minôségû képeket csinál. Minden igényét kielégíti egy kezdô fotósnak.

2016. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Jelenleg már a 130 ezres kazegóriánál vagyok, mélyen belemerültem a témába és egyre nehezebb egy jó gépet találni.
2016. nov. 2. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Azon is múlik hogy milyen céljaid vannak?
2016. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2


ezen az áron vannak olyan gépek amiknél meg kell kötni azt a kompromisszumot hogy kicsi az érzékelő lapka de csúcs gyártótól van az optika aminek 2,8as a fényereje és 4 az 1ben objektív: azaz tele, normál, nagylátószög és makró is van benne


Tehát mindent tudsz próbálgatni és tanulni, de cserébe le kell mondanod a jó felbontásról ellenben nem kerül egy vagyonba az objektív szett megvásárlása.

2016. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pl.


[link]

2016. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahogy jobban nézegettem a gépeket, rájöttem, hogy emelni kell a limitet, jelenleg 130nál húztam meg a vonalat, a hétvégi photoexpon ajánlottak egy Nikon D3300 kit (AF-P 18-55mm VR) gépet, viszont ott a helyszínen sajnos a sok info mellett kimaradt a zoom kérdése. Sok kisebb kategóriájú gépnél optikai zoomként felvan tüntetve, hogy 60x 40x stb.. Ennél a gépnél 18-55mm 3x. Itt másképp jelölik, vagy csupán háromszoros a zoom? A következő kérdés pedig, hogy ez a gép így gyengébb zoom szempontjából, mint az említett olcsóbb társai?
2016. nov. 7. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!