Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mennyit rögzít egy kültéri...

Mennyit rögzít egy kültéri kamera átlagosan egy hét alatt?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mekkora bitráátval vesz fel
2016. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt hol tudom megnézni ?
2016. nov. 6. 13:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy mennyi bitráátval vesz fel?
2016. nov. 6. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyival vesz fel, amennyire állítod. Nekem HD felbontáson, 23 bitrátával éjjel 2MB, nappal 6MB körül van egy fél perces videó. Ennyit rögzít mozgásérzékeléskor. Az meg sok mindentől függ, hogy hány videót készít egy nap. Ha fúj a szél, mozgatja a fákat, kutyák mászkálnak, pók szövi a hálóját a kamera előtt, mászkáltok az udvaron, akkor 100-200 db fél perces videó is összejön egy nap. Nekem ma reggel fél 9 óta 156 videót rögzített, ami 710 MB. Foscam kamerám van, a bitrátát is lehet állítani, felbontást is, a mozgásérzékelő érzékenységét is, hogy apróságokra ne figyeljen, kijelölhetem az érzékelési területet, így a fák mozgását nem veszi figyelembe, lehet időzíteni is, hogy pl. este 6-tól reggel 6-ig rögzítsen, de folyamatos videó felvételre is belehet állítani.
2016. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kamerád van? Nem kaptál hozzá cd-t? Elvileg van hozzá egy szoftver, amivel tudod konfigurálni, és az élőképet is látod rajta. De ha IP kamera, akkor elvileg böngészőből tudsz hozzá kapcsolódni, és be is lehet állítani.
2016. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!