Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon 1200D fényképezőgéphez...

Canon 1200D fényképezőgéphez milyen objektívet ajánlotok, ami olcsó, de árához képest jó?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd venni egy Canon 1200D fényképezőgépet, viszont anyagilag nem adja már ki drága objektívekre. Az alap objektívet, a 18-55mm DC-t nem szeretném, mivel sokaktól hallottam, hogy rossz minőségű képeket csinálnak a DC-s obik, ezért valami más, de olcsó objektíven gondolkodtam. Volna egy, amit kinéztem, az pedig az EF 50mm f/1,8 STM objektív, ami az egyik oldalon TOP1-es helyezésnél van .. újonnan 33 ezer forintért beszerezhető, viszont használtan jóval olcsóbban meg tudnám venni. Véleményetek erről az objektívről? Vagy esetleg valami más objektív, ami nem drága és viszonylag jó? Legfőképpen a horgászatra használnám a gépet, magamat és a kezemben a halat fényképezném vele, na meg persze full hd videókra használnám :) előre is köszönöm :)

2016. nov. 28. 22:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
vagy majd mit találok használtan ;)
2016. nov. 29. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!