Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Sony AS-15 sportkameránál...

Sony AS-15 sportkameránál hogyan kell a menüben beállítani, hogy fejjel lefelé vegyen?

Figyelt kérdés

Aki ismeri az tudja, hogy a rögzítése miatt kell nekem, mert a száraz tokjának csak ott van rögzíthető menete, de hogy pl állványra tudjam tenni, de nekem fejjel lefelé kéne a felvétel. Állítólag lehet, de mindenki csak ennyit mond, hogy lehet lehet, de hol és hogyan?


És a legfrissebb (azt hiszem, a második) verziójú szoftver van rajta, azaz ami most is elérhető/letölthető a Sony honlapján (nem tudom a számát).


2016. dec. 1. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen funkciója.
2016. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 30-nak van:

https://www.youtube.com/watch?v=xA2gErYmuHk

De ez téged nem segít ki.

2016. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hogy arák megenné,akkor jól átcsesztek, mert megesküdtek h van neki és azért vettem csak meg ... és hát akkor nem véletlenül nem találtam :(
2016. dec. 1. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha frissen vetted, a blokkal a vásárlás helyén reklamálhatsz, kérj cserét vagy visszafizetést.
2016. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!