Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen átalakító kell? Többi lent

GMPazsa kérdése:

Milyen átalakító kell? Többi lent

Figyelt kérdés

Egy Panasonic Lumix DMC Fz-100-asom van, és ehhez szeretnék egy Canon 75-300-as teleobjektívet venni, mivel tudom, hogy nem kompatibilisak, ezért megkérlek titeket, hogy küldjetek linkeket, ahol adaptert lehet venni az ilyenekhez.

Köszi

Értelmetlen válaszoktól kíméljetek



2016. dec. 7. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"tudom, hogy nem kompatibilisak"


Akkor veddd úgy, hogy megkaptad a választ. Egyébként a Pana kompaktgép, nem tűnt fel, hogy csak kisbaltával tudnád levenni az objektívet?

2016. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Èn arra gondoltam, hogy a menetbe kell tenni egy adaptergyűrűt, ès arra egy obit.
2016. dec. 8. 06:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen módszerrel csak külön erre a célra szolgáló előtétlencséket lehet felrakni. Hogy vannak-e ilyenek az FZ100hoz, azt nem tudom, de vélhetőleg a manualból kiderül, vagy némi google használattal:

[link]

2016. dec. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erre a gépre semmilyen módon nem tudsz másik objektívet feltenni.

(Utóirat: előtét lencse != objektív. A Canon 75-300 egy objektív)

2016. dec. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!