Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mennyi idő, míg elérek egy...

Mennyi idő, míg elérek egy profi szintre a fotózásban, ha megvan hozzá az eszközöm és kellően kitartó vagyok?

Figyelt kérdés
Megvan a gépem, egy Nikon D300. és egy ismerősömnek több kiegészítő, ilyen-olyan objektívek, derítőfény, ernyők...stb. Az lenne a kérdésem hogy mennyi idő, míg kemény tanulással és fejlődéssel el tudok mondjuk arra a szintre érni, mint ami itt látható: [link]

2016. dec. 20. 23:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Olyan vicces olvasni a hozzászólásaitokat és látni a képeiteket. Teljes képzavar. :(
2016. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok. 11-es, én küldök linket a képeimhez, csak attól hogy másnak tetszik, neked nem biztos hogy fog.
2016. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Elküldheted, de a járműfotós lány képeit is inkább ne láttam volna. Minden rosszindulat nélkül írom, hogy olyan messze van a fotóstól, hogy nagyon. Rossz minőségű, rosszul komponált, "ott voltam, katt" fotók. Amivel nincs baj, csak hát egy magát fotósnak hívó valakitől jóval többet várna el az ember. :)
2016. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Arra a szintre?Mert az már egy szint?A szabadtéri fotói között is vannak kimondottam rosszak.Ráadásul ezek már válogatva vannak.Mit produkálna ez a fotós egy templomban?:)És akkor még szóba sem került,hogy ezeken a "jó" fotókon már van utómunka is.Ezt a szintet hozza bárki,akinek van pénze egy FF gépre.
2016. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14: Megmutatod a Te képeidet? Kíváncsivá tettél. :)
2016. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

@15

Az én fotóim sem jobbak.DE nem is jut eszembe,hogy mutogassam őket.Főleg az nem,hogy pénzt kérjek értük.:)Lehet kötekedni,de úgy is meg lehet ítélni fotókat,ha az ember még soha nem fogott a kezében gépet.Ugyanis a neten 653 millió fotó van.Itt konkrétan a következők a problémák.Sok fotó túlexponált és deszaturált is egyben( :D ).Némelyiken meg semmi fókusz nincs."Amatőr hibák".Mondhatnám.De ezekre a részletekre ált. még az amatőrök is odafigyelnek.Nem lesz valaki fotós,csak mert van egy jó felszerelése.(Nekem is van egy jó kis FF gépem.Családi fotókat készítek vele(!))

2016. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!