Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik a legjobb kompakt gép...

Melyik a legjobb kompakt gép 50 ezer alatt?

Figyelt kérdés
Nem fotóművész vagyok, csak utazóként szeretnék néhány képet készíteni (kevésbé zajosat, sötétben is valamennyire jót) és persze eljött az ideje, hogy lecseréljem a több mint 10 éves készülékem.

2017. jan. 9. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jót szeretnél (ez különösen fontos a sötétben fotózásnál) válassz olyat aminek a szenzora MINIMUM 1 INCH-ES.
2017. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

40-50ezer HUF magasságában nagyjából mindegyik ugyanazt tudja. Tehát nehéz megválaszolni hogy melyik tud egy kicsivel többet vagy hogy neked melyik lenne a legjobb


[link]

2017. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen árban nem vásárolnék. Ezeknek a gépnek a tulajdonságaik szinte megegyeznek a (normálisabb) okostelefonokkal. Persze ha a keret max ennyi, illetve nem olyan a telefon vegyél, de ne várj tőle nagy csodát. Sötétben szinte meg fog halni, a zaj meg. Nem igazán tudom mire érted.
2017. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt ne várj olyat, hogy segítenek. Ha nem 200 ezres csodát veszel, ásd el magad. No, én sokáig használtam kompakt gépeket, ráadásul 30.000-ért vettem mindkettőt. Samsungot ne. D60-am van, a mobilom többet tud nála. A Nikon nekem nem vált be, folyton alkatrész cserén volt, annak kértem vissza az árát. A Fujim a legrégebbi, azt 2009-ben vettem, no ő még mindig hibátlan, jól bírta az ütést és a vizet. Mivel azt írod, utazóként, kalkulálj be egy hasraesést. Ezekkel este szemcsés lesz. Persze ki lehet küszöbölni, nem kell sötétedés után menni, max alkonyatkor. Akkor még a teliholdról is elfogadhatót csinálnak. Ezt úgy értsd, hogy látni fogsz egy szép kerek holdat, nem egy fényes pacát. De ennyi, teljes sötétet nem visznek. Persze, 100 környékén már létezik olyan, de ugye az a duplája a te keretednek. Tehát, konkrétan, én Fuji párti vagyok, mivel nekem az volt a legstabilabb, azt mondanám.
2017. jan. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem olt le senki senkit ha nem 200 ezerért vesz, de pl.: a sötétben készült képek nagyon nem az 50ezres kompaktok területe.
2017. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, én teljesen egyet is értek. Sokáig, közel 10 évig használtam egy Fuji AV100-ast, ami nagyon alsó kategória. Most olyan kompaktom van, amire akár tehetek is obit, de elvan nélküle, egy volt olyan 150+. Elszálltak az árak. Viszont ő csak valamennyire jót akar utazáshoz. És ahhoz ezek a kompaktok is elegek. Meg, azt nem árt bekalkulálni, hogy egy kiránduláson elhasalsz. Egy kikapcsolt állapotban teljesen lapos gép talán kevésbé törik, mint ha rajta van az objektív, és lesz egy 50-be kerülő törés, mert nekem ilyenem is volt sajnos.
2017. jan. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, gondoltam hogy nem profi képeket szeretne, csak jó ha tudja mire számítson.
2017. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!