Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek melyik lenne a jó...

Szerintetek melyik lenne a jó fényképezőgép? Linkelnétek? Kompakt lenne jó vagy nem? Kinek mi a tapasztalata? Csak sima fotózasra hasznalnam. ( nem mesterfotóra. Kezdő fotós lennék.15f

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ma már bármelyik csúcstelefon (bármelyik márka csúcsmodellje) készít olyan képet, mint egy 80 ezer vagy az alatti kompakt. Ezt vedd figyelembe.
2017. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Azert szeretnek egy fenykepezogepet, mert a telefonomon a kepek helye sokat foglal ( samsung galaxy s4) es ezert inkabb massal fotoznek
2017. jan. 21. 11:03
 3/10 anonim ***** válasza:

A mesterfotó alatt nem tudom mire gondolsz.(talán arra, hogy nem manuálisan fotóznál?)

Ennyi infóból nem nagyon tudunk mit mondani. Mégis mit fotóznál? Mennyi a kereted? Használtat vagy újat szeretnél? Fotóztál már valaha (telóval, más gépével)?


Az elsőnek igaza van. Egy 80 ezer alatti kompakt kb. egy szinten van egy mai telóval.

+1: Csak én nem értem miért szükséges ide a kor és a nem?

2017. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb SD kártyával olcsóbban kijössz. Esetleg néha tedd át a képeid a család vagy a te számítógépedre.
2017. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2# csaladi fotok, kirandulasok, elmenyeket fotozni.

Fotoztam mar teloval csak az a baj h sokat fotozok es igy rengeteg foto van a telomon es belassul. Ugye ezert kellene.

2017. jan. 21. 11:13
 6/10 A kérdező kommentje:

Keretem 50. Persze ennel lehet olcsobb boven.

Am a kort es a nemet en sem ertem csak nezrgettem ezzel kapcsolatban kerdeseket es ott lattam h kiirtak. Ujat szeretenek ha kompakt. Ha nem akkor hasznaltat.


Sd kartyaval tudom olcsobb lenne, de ugy vagyok vele ha veszek akkor mar egy ilyet kellene.

2017. jan. 21. 11:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor bármilyen kompakt.

Például:

[link]

[link]

[link]

2017. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az árat amikor küldtem még nem láttam, de igazából mindegy is mert kb. csak 80000 feletti kompaktok között van különbség. Szóval nézd meg Árukeresőben a kompaktokat a pénztárcádnak megfelelően és válaszd azt ami neked szimpatikus.
2017. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7# koszi. Akad kozte de az is 70 000.
2017. jan. 21. 11:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ami tetszik azt nézd meg használtan jófogáson, vaterán, hardveraprón.
2017. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!