Melyik ultrazoomos bridge fényképezőgépet tudnátok ajánlani 100-120 ezer Ft körüli áron?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 13:43
1 2
 11/15 anonim válasza:

Azért ne edd meg ezt a nagy fikázást a bridge gépekre!


Ennyi pénzért már nagyon jót kapsz, ajánlom a Fujit de jó a Sony és a Nikon is. Kiránduláshoz tökéletes, nekem is van második gépnek, ha nem akarom vagy nem merem cipelni a nagy Nikonomat 3-4 objektívvel.Sajnos a tükrösök nagyok, nehezek. az ezért a pénzért kapható bridge gépek nagyon jók, igaz, hogy kicsit meg kell tanulnod fényképezni, mert kezelésük már hasonló a tükrösökhöz. Ha kicsit egyszerűbben kezelhető mégis nagyon jó gépet akarsz,vegyél egy Nikon L830-ast, lányomnak az van,isteni képeket csinál, tökéletes kirándulógép amatőr fotósoknak!

Egy sporttárs

2017. febr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A 1/2.3-as szenzoros gépek képei túl zajosak, az "igazi" fényképezőgépek az 1"-os szenzorral kezdődnek.
2017. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy bridge és egy DSLR között súlyban, méretben nem sok a különbség. Egy jobb kompakt mát inkább, ha valaki nem akar cipekedni. De én a DSLR MILC kombóra szavazok (persze van ára...)
2017. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jogosak a milc-es, dslr-es kommentek, mert valóban jobb a minőség, de átlag felhasználónak szerintem bőven elég egy 100-körüli bridge gép.

Az emberek 90%-a telefonnal örökíti meg az egész életét és a legfontosabb pillanatait. Ezek nagy részétől fényévekkel jobb pl egy nikon b700 vagy egy pana fz82. Sok beállítási lehetőség, makro, zoom, minden játszik.

NYilván aki ért hozzá (nem én), az komolyabban foglalkozik fotózással és sűrűbben nézelődik itt, természetesen a legjobb minőséget fogja ajánlani, de azért nem kellene ennyire elborulni a tükrösökkel pl. Nekem elég a bridge.

Szép kép, szép videó, nem kell obikat cserélgetni, gyerek tudja bámulni a holdat meg a madárkát 60x-os zoom-al...stb Családi fotózásra, videózásra tökéletesen elég...

2018. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Meggyőződésem, hogy a hobbifotózásban a bridge gépeké a jövő, de ahhoz előbb jó minőségű APS-C 4az1-ben optikákat kell tudni csinálni elérhető áron.


Ez sajnos még nincsen láthatáron.

Megadott árkategóriában én nem ajánlanék ultrazoomost.

Nézegess teszteket és dönts. Igazán jót nem fogsz találni.

2018. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!