Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mennyre kockázatos utángyártot...

Mennyre kockázatos utángyártott energiatápot csatlakoztatni a fényképezőgéphez?

Figyelt kérdés
Eredetit sajnos nem lehet kapni...
2017. márc. 3. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Már elégé kiforrott a kapcsolóüzemű tápok piaca. Ha típus azonos akkor működni fog.
2017. márc. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1


Ha ezt úgy érted hogy direkt az adott típushoz gyártották az illető trafót, akkor valahol nekem is az a véleményem hogy ma már nem kell csúcs technika egy transzformátor legyártásához. De ki tudja hogy a fényképezőgépgyártók nem trükköznek e , hogy az idegen trafótól menjen tönkre a gép. Igaz ezt azért nehéz megcsinálni, mert ugyanazon az érintkezőn egy normál akkumulátor energiáit is be kell tudni fogadni.


Ha viszont úgy érted a két készülék márkája egyezik meg akkor természetesen nem egyezik meg.


Tapasztalatok vannak esetleg?

2017. márc. 3. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg van egy olyan probléma is hogy a tápra 8,4 Volt kimeneti feszültség van írva (ennyi az eredeti gyári is) a akkumulátor pedig csak 7,2 ad le. Ebből nem lehet probléma?
2017. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:

A tápfeszültséget szolgáltató adapter (egyesek szerint töltő) és az akku között a készülékben van egy töltő elektronika. Az majd megoldja az akku töltését. Az akku névleges kapocsfeszültségével nem kell foglalkoznod.

Csak azzal foglalkozz, hogy az adapter terhelhetősége minimum akkora legyen mint az eredetié, a feszültsége pedig azonos azzal.

2017. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az én gépemben nincsen töltő csatlakozás


Ki kell venni az akkut és a helyére kell betenni a tápcsatlakozást

2017. márc. 3. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:

"Az én gépemben nincsen töltő csatlakozás "

Most megpróbáltam elképzelni.

De ha megadnád a gép típusát, jobban menne a dolog.

2017. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!